Külkereskedelmi Értékesítő [Hungary]

A PENTASOL HUNGARY Kft. közel 20 éve az ipar minden szegmensében, karbantartási termékeivel és ipari szolgáltatásaival a piac egyik meghatározó szereplője Magyarországon. Méltán lehetünk büszkék arra, hogy egy fiatal, dinamikus csapat segítségével folyamatosan növelni tudjuk piaci részesedésünket. Beszállítóink több évtizedre visszatekintő gyártástechnológiát alkalmaznak, emellett saját gyártású termékeink is kiemelkedőek az innovatív megoldások területén.

A Masterchem termékcsaládunk külföldi piacon történő bevezetéséhez várjuk új kollégáinkat családias, fiatalos csapatunkba.

A munkavállalók döntő többsége fejlődő vállalati kultúrára, munkájának elismerésére, megbecsülésre, kiszámítható jövőre, tanulásra és fejlődésre vágyik. Fontos számukra, hogy kollégáink sikereik eredményeként megvalósíthassák a saját céljaikat. Ha ez rád is igaz, akkor itt a helyed!

Külkereskedelmi Értékesítő

munkatársat keresünk debreceni telephelyünkre

Főbb feladatok:

· Új ügyfelek telefonos, emailes megkeresése saját adatbázisból

· Napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel írásban és szóban egyaránt

· Új partnerek felkeresése, akár külföldi ott tartózkodással is

· Az ügyfelek igényeinek feltárása

· Reklamációkezelés

· Külföldi szakkiállításokon, partnerlátogatásokon való részvétel, azok szervezése

· Jelentések, kimutatások készítése

· Együttműködés a vállalaton belüli divíziókkal

· Részvétel a stratégiai tervezésben

Elvárások:

· Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

· B kategóriás jogosítvány;

· magabiztos tudás MS Office terén

Előny:

· vállalatirányítási rendszer ismeret

· szlovák és/vagy román nyelvtudás

· Online marketing ismeretek

Amivel várunk téged:

· teljesítményarányos, versenyképes jövedelem;

· cafeteria (próbaidőt követően);

· pénzügyileg stabil, folyamatosan fejlődő céges háttér, dinamikus csapat;

· szakmai képzések és teljes körű támogatás a cégvezetés és a kollégák részéről

Várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével

a hr@pentasol.hu email címre.

Minden jelentkezőt értesítünk a felvételi eljárás lezártával!

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: 350 000,00Ft - 500 000,00Ft havonta

Tanulmányok:

  • érettségi (Szükséges)

Tapasztalat:

  • értékesítés: 1 év (Szükséges)

Nyelv:

  • angol (Szükséges)

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال