Rozpočtář [Czech Republic]

Místo pracoviště:

Kundratka 1951/19, Praha 8

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, poštovní klient)
  • trestní bezúhonnost, svéprávnost a zdravotní způsobilost
  • zodpovědný přístup, samostatnost, flexibilita, pečlivost
  • dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, kvalitní slovní a písemný projev

Výhodou:

  • znalost Elektronické spisové služby (e-spis)
  • znalost programu GINIS

Náplň práce:

Oddělení rozpočtu a evidence majetku Odboru ekonomiky (dále jen „OdRM“) zajišťuje zejména tyto činnosti:

  • připravuje návrhy rozpočtu, zdrojů příjmů a zaměření výdajů
  • provádí rozpis ukazatelů rozpočtu schválených ZHMP
  • zajišťuje rozborovou činnost a průběžné analýzy vývoje nákladovosti vůči schválenému rozpočtu
  • vede agendu správy dotací
  • zpracovává rozpočet FKSP
  • vede evidenci majetku, včetně jeho pořízení, vyřazování a dalších změn
  • zpracovává návrhy těch změn zřizovací listiny, které jsou podle svého obsahu návrhy změn vymezení nemovitého majetku svěřeného organizaci do správy
  • vede skladovou evidenci a archivaci skladu vráceného nábytku SSHMP, včetně příjmu a výdeje nábytku skladovaného k dalšímu využití
  • zajišťuje pronájem nebytových i bytových prostor v souladu se zřizovací listinou, včetně obstarávání souvisejících služeb s pronajímanými nebytovými i bytovými prostory

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 10 (příloha č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění)
  • po skončení zkušební doby osobní příplatek
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna na rok
  • pružná pracovní doba
  • možnost rekreace v zařízení organizace za zvýhodněné ceny
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity
  • školení v rámci pracovní činnosti
  • nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: Rozkovec@sshmp.cz Veškeré e-mailové přílohy je třeba zaslat převedené do formátu PDF, v jiných formátech by nám Váš e-mail nebyl doručen z důvodu internetové bezpečnosti.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال